Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (116 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Modules
az: Modullar

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Last login
az: Son loqin

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Day
az: Gün

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Protected
az: Qorunur

en: User status
az: İstifadəçi statusu

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Index
az: İndeks

en: Permission
az: İcazə

en: Space
az: Boşluq

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Notify user
az: İstifadəçini xəbərdar et

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Allow settings
az: Parametrlərə icazə verin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

[ctx: Entity type group]
en: Content
az: Məzmun
