Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (93 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Modules
bg: Модули

en: Menu
bg: Меню

en: Notes
bg: Бележки

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Month
bg: Месец

en: Address
bg: Адрес

en: General
bg: Общи

en: Calendar
bg: Календар

en: Day
bg: Ден

en: Other
bg: Други

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Notifications
bg: Известия

en: Protocol
bg: Протокол

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Topic
bg: Тема

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Protected
bg: Защитен

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Index
bg: Индекс

en: Permission
bg: Разрешение

en: Dashboard
bg: Табло

en: Resolution
bg: Резолюция

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
