Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Action
de: Aktion

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: URL alias
de: URL-Alias

en: Last login
de: Letschti Aamäldig

en: Month
de: Monet

en: Day
de: Tag

en: Protected
de: Gschützt

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
