Living Spaces (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (84 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Add space
ka: სივრცის დამატება

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Hierarchy
ka: იერარქია

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Menu
ka: მენიუ

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Day
ka: დღე

en: Other
ka: სხვა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Create content
ka: კონტენტის შექმნა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Profile
ka: პროფილი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Protected
ka: დაცული

en: User status
ka: მომხმარებლის სტატუსი

en: Permission
ka: უფლება

en: - All -
ka: - ყველა -
