Livre (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Book
ast: Llibru

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Outline
ast: Contornu

en: View
ast: Vista

en: Node
ast: Noyu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Add child page
ast: Amestar una páxina fia

en: Remove from outline
ast: Quitar del contornu

en: Unknown export format.
ast: Formatu d'esportación desconocíu.

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Books
ast: Llibros
