Livre (1.0.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Weight
ky: Салмагы

en: Book
ky: Китеп

en: Save book pages
ky: Китеп беттерин сактоо
