Livre (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (57 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
kk: Беттер берілген деңгейде іріктелген бірінші көлеміне қарай, екінші атауына қарай.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Book
kk: Кітап

en: Outline
kk: Жиек

en: View
kk: Қарау

en: Node
kk: Түйін

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Add child page
kk: Балалық бетті құру

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: Remove from outline
kk: Құрылымнан жою

en: Unknown export format.
kk: Белгісіз экспорттау форматы.

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page
kk: Бет

en: Books
kk: Кітаптар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: Change book (update list of parents)
kk: Кітапты өзгерту (ата-аналар тізімін жаңарту)

en: Manage your site's book outlines.
kk: Сайтыңыздағы кітаптың нобайын басқару

en: Book navigation block display
kk: Кітап навигациясы блогын көрсету

en: Add to book outline
kk: Кітапқа қосу

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: This will be the top-level page in this book.
kk: Бұл кітаптың ең басты беті болады.

en: Your page will be a part of the selected book.
kk: Сіздің бетіңі таңдалған кітаптың бөлігі болады.

en: Save book pages
kk: Кітап беттерін сақтау

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
kk: Бұл кітап басқа қолданушымен өзгертілген, өзгертулер құтқарылмайды.

en: Title changed from %original to %current.
kk: Тақырып атауы %бастапқыдан %ағымдыққа өзгертілген.

en: Updated book %title.
kk: Кітап жаңартылды %title.

en: book: updated %title.
kk: Кітап: жаңарту %title.

en: Update book outline
kk: Жоспарлы кітаптің жаңартулары

en: Remove from book outline
kk: Жоспарлы кітаптан жою

en: No changes were made
kk: Өзгертулер енгізілмеді

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
kk: Хабарлама таңдалған кітапқа қосылды. Енді сіз бұл жайды басқа беттерге қатыстыра аласыз.

en: The book outline has been updated.
kk: Жоспарлы кітап жаңартылды.

en: There was an error adding the post to the book.
kk: Хабарламаны кітапқа қосар кезде қате шықты.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
kk: %title балалық элементтермен байланыстырылған, сондықтан кітаптың бірлестігін сақтау үшін олар бірге көшіріледі. Иерархияны қайта құру үшін (бұл бет көшірілгенге дейінгі қалпына) Құрылым құйыншасында %title қайта енгізіле алады, алайда оның барлық балалық элменттерін қолмен қайта көшіру керек.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
kk: %title құрылым қойындыны пайдалана отырып иерархияға қосыла алады.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
kk: Иерархия кітабынан атауын жоюға сенімдісіз бе?

en: The post has been removed from the book.
kk: Хабарлама кітаптан жойылған.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
kk: Осы кітаптың бетінің және бетастының баспа түрін көрсетіңіз.

en: Show block on all pages
kk: Блокты барлық беттерде көрсету

en: Show block only on book pages
kk: Блокты тек кітап беттерінде көрсету

en: This is the top-level page in this book.
kk: Бұл осы кітаптың ең жоғары деңгейлі беті.

en: No book selected.
kk: Еш кітап таңдалмады.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
kk: %title атауы кітап жоспарының бір бөлігі және балалық беттерді байланыстырады. Егер сіз жоюдан бастасаңыз балалық беттер автоматты түрде аударылады.

en: Re-order book pages and change titles
kk: Кітап беттері ретін және өзгерту атауларын теңшелеу
