Livre (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (56 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nn: Sider på eit gitt nivå er sortert først etter vekt og deretter etter tittel

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Book
nn: Bok

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: View
nn: Sjå på

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Add child page
nn: Legg til underside

en: Printer-friendly version
nn: Sjå utskriftsvenleg utgåve

en: Remove from outline
nn: Fjern frå innhaldsregister

en: Unknown export format.
nn: Ukjent eksportformat.

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Books
nn: Bøker

en: Menus
nn: Menyar

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Change book (update list of parents)
nn: Rediger bok (oppdater liste over overordna sider)

en: Manage your site's book outlines.
nn: Administrer innhaldsregisteret for bøkene på nettstaden.

en: Book navigation block display
nn: Vising av blokk for navigering i bøker

en: Add to book outline
nn: Legg til i bokstrukturen

en: Book outline
nn: Bokstruktur

en: This will be the top-level page in this book.
nn: Dette blir toppnivåsida i denne boka.

en: Your page will be a part of the selected book.
nn: Sida vil verta ein del av den valde boka.

en: Save book pages
nn: Lagre boksider

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
nn: Denne boka er endra av ein annan brukar. Endringane dine kan ikkje lagrast.

en: Title changed from %original to %current.
nn: Overskrifta er endra frå %original til %current.

en: Updated book %title.
nn: Oppdaterte boka %title.

en: book: updated %title.
nn: bok: oppdatera %title

en: Update book outline
nn: Oppdatera strukturen i boka

en: Remove from book outline
nn: Fjern frå bokstrukturen

en: No changes were made
nn: Det vart ikkje gjort endringar

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
nn: Innlegget har vorte lagt til vald bok. Du kan velge kvar den skal plasserast i høve til andre sider i boka.

en: The book outline has been updated.
nn: Boka sitt innhaldsregister blei oppdatert

en: There was an error adding the post to the book.
nn: Det oppstod ein feil då innlegget skulle leggjast inn i boka.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
nn: %title har underliggjande sider som vil bli flytt automatisk for å oppretthalde tilknytninga i boka. Ynskjer du å lage strukturen i boka slik den var før du fjerna denne sida, må %title leggjast til med å bruke «Bokstruktur»-fana. Kvar av dei dei tidlegare undersidene må flyttast manuelt.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
nn: %title kan leggjast til i hierarkiet med å bruke «Bokstruktur»-fana.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
nn: Er du sikker på at du vil fjerne %title frå hierarkiet i boka?

en: The post has been removed from the book.
nn: Innlegget er fjerna frå boka.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
nn: Vis ei utskriftsvennleg utgåve av denne boksida med undersider.

en: Show block on all pages
nn: Vis blokka på alle sider

en: Show block only on book pages
nn: Vis blokka bare på boksider

en: This is the top-level page in this book.
nn: Dette er overordna side i boka.

en: No book selected.
nn: Inga bok valt.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
nn: %title er ein del av ei bok, og har underordna sider. Om du slettar denne sida, vil dei underliggjande sidene bli flytt slik at dei framleis er ein del av boka.

en: Re-order book pages and change titles
nn: Flytt boksider og endre overskrifter
