Livre (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (58 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bg: Страниците на дадено ниво се сортират първо по тегло, после по заглавие.

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Book
bg: Книга

en: Node ID
bg: Номер

en: Outline
bg: Очертание

en: View
bg: Прегледай

en: Node
bg: Материал

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Add child page
bg: Добави дъщерна страница

en: Printer-friendly version
bg: Версия за печат

en: Remove from outline
bg: Премахни от очертанието

en: Unknown export format.
bg: Непознат формат на експорта.

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Books
bg: Книги

en: Menus
bg: Менюта

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Change book (update list of parents)
bg: Промени книгата (обновява списъка от родителски страници)

en: Manage your site's book outlines.
bg: Управление на съдържанията на книгите в сайта.

en: Book navigation block display
bg: Покажи блока за навигация на книгата

en: Add to book outline
bg: Добавете към резюмето на книгата

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: This will be the top-level page in this book.
bg: Това ще бъде страницата от най-високо ниво в тази книга.

en: Your page will be a part of the selected book.
bg: Вашата страница ще бъде част от избраната книга.

en: Save book pages
bg: Запиши страниците на книгата

en: Title changed from %original to %current.
bg: Промяна на заглавието от %original на %current.

en: Updated book %title.
bg: Обновена книга %title.

en: book: updated %title.
bg: книга: обновено %title.

en: Update book outline
bg: Редактирайте резюмето на книгата

en: Remove from book outline
bg: Премахнете от резюмето на книгата

en: No changes were made
bg: Не бяха извършени никакви промени

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
bg: Публикацията беше добавена към избраната книга. Сега можете да я позиционирате относително спрямо други страници.

en: The book outline has been updated.
bg: Резюмето на книгата беше обновено.

en: There was an error adding the post to the book.
bg: Грешка при добавяне на публикация към книгата.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
bg: %title има асоциирани дъщерни страници, които ще бъдат премествани автоматично, за да се поддържа тяхната връзка с книгата. За да се пресъздаде йерархията (такава, каквато е била преди премахването на дадената страница), %title може отново да бъде добавена с използване на страницата Съдържание, и всяка от формиращите я дъщерни страници ще трябва да бъде преместена ръчно.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
bg: %title може да бъде отново добавена към йерархията чрез използване на страницата Съдържание.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title от йерархията на книгата?

en: The post has been removed from the book.
bg: Текстът беше премахнат от книгата.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
bg: Покажи версия за печат на тази страница и нейните подчинени страници.

en: Show block on all pages
bg: Покажи блока на всички страници

en: Show block only on book pages
bg: Покажи блока само на страниците на книгата

en: This is the top-level page in this book.
bg: Това е страницата от най-високо ниво в тази книга.

en: No book selected.
bg: Няма избрана книга.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
bg: %title е част от съдържанието на книгата и има асоциирани дъщерни страници. Ако продължите с изтриването, дъщерните страници ще бъдат преместени автоматично.

en: Re-order book pages and change titles
bg: Пренареждане на страниците на книга и промяна на заглавия.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
