Livre (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (80 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
fa: صفحه‌ها، در سطوح یکسان ابتدا به ترتیب وزن و سپس به ترتیب عنوان چینش خواهند شد.

en: Depth
fa: عمق

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Book
fa: کتاب

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Outline
fa: سرفصل

en: View
fa: مشاهده

en: Node
fa: محتوا

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Add child page
fa: افزودن صفحه فرزند

en: Printer-friendly version
fa: نسخه مناسب چاپ

en: Remove from outline
fa: حذف از سرفصل

en: Unknown export format.
fa: قالب‌بندی خروجی ناشناخته.

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Up
fa: بالا

en: Goal
fa: هدف

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Menus
fa: منوها

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: About
fa: درباره

en: Change book (update list of parents)
fa: تغییر کتاب (به‌روزرسانی لیست والدها)

en: Manage your site's book outlines.
fa: سرفصل‌های کتاب سایت خود را اداره کنید.

en: Book navigation block display
fa: نمایش بلوک پیمایش کتاب

en: Add to book outline
fa: افزودن به سرفصل کتاب

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: This will be the top-level page in this book.
fa: صفحه اول در این کتاب خواهد بود.

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Menu link ID
fa: شناسه پیوند منو

en: Collaboration
fa: همکاری

en: Not in book
fa: در کتاب نیست

en: New book
fa: کتاب جدید

en: Your page will be a part of the selected book.
fa: صفحه شما بخشی از کتاب انتخاب شده خواهد بود.

en: Save book pages
fa: ذخیره صفحه‌های کتاب

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
fa: این کتاب توسط کاربر دیگری ویرایش شده است، تغییرات نتوانست ذخیره شود.

en: Title changed from %original to %current.
fa: عنوان از %original به %current تغییر کرد.

en: Updated book %title.
fa: کتاب %title به‌روز شد.

en: book: updated %title.
fa: کتاب: %title به‌روز شد.

en: Update book outline
fa: به‌روز رسانی سرفصل کتاب

en: Remove from book outline
fa: حذف از سرفصل کتاب

en: No changes were made
fa: هیچ تغییری ایجاد نشد

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
fa: محتوا به کتاب افزوده شد. اکنون شما می‌توانید موقعیت آن را به نسبت به صفحه‌ها دیگر تعیین کنید.

en: The book outline has been updated.
fa: سرفصل کتاب به‌روز شد.

en: There was an error adding the post to the book.
fa: هنگام افزودن محتوا به کتاب یک خطا رخ داد.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
fa: %title صفحه‌های فرزند دارد، که به صورت خودکار برای باقی ماندن ارتباطشان با کتاب جابه‌جا خواهند شد. برای ایجاد مجدد سلسله مراتب (همانگونه که قبل از حذف این صفحه بود)، %title با استفاده از تب سرفصل می‌تواند دوباره اضافه شود و البته هر کدام از صفحه‌ها فرزند، دوباره باید به صورت دستی جابه‌جا شوند.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
fa: %title می‌تواند با استفاده از تب سرفصل دوباره اضافه شود.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را از سلسه مراتب کتاب حذف کنید؟

en: The post has been removed from the book.
fa: این محتوا از کتاب حذف شد.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
fa: نسخه قابل چاپ این صفحه و زیر صفحه‌های آن را نمایش بده.

en: Show block on all pages
fa: نمایش بلوک در تمام صفحه‌ها

en: Show block only on book pages
fa: نمایش بلوک فقط در صفحه‌های کتاب

en: This is the top-level page in this book.
fa: صفحه اول در این کتاب است.

en: No book selected.
fa: هیچ کتابی انتخاب نشده است.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
fa: %title بخشی از سرفصل کتاب است و صفحه‌ها زیردست مرتبط دارد. اگر شما برای حذف آن اقدام کنید به صورت خودکار صفحه‌ها زیردست جابه‌جا خواهند شد.

en: Re-order book pages and change titles
fa: بازآرایی صفحه‌های کتاب و تغییر عناوین

en: No books available.
fa: هیچ کتابی در دسترس نیست.

en: Administer book outlines
fa: مدیریت سرفصل‌های کتاب

en: Adding and managing book content
fa: افزودن محتوای کتاب و اداره آن

en: Printing books
fa: چاپ کتاب‌ها

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
fa: کاربران دارای مجوز <em>مشاهده نسخه قابل چاپ کتاب</em>  می‌توانند با انتخاب <em>نسخه قابل چاپ</em>  در پایین کتاب، برای ایجاد نسخه قابل چاپ از کتاب و تمامی زیربخش‌های آن اقدام کنند

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
fa: ماژول کتاب وسیله‌ای را برای دسته‌بندی مجموعه‌ای از صفحات مرتبط فراهم می‌کند که به آن کتاب گفته می‌شود. هنگام مشاهده، این محتوا بصورت خودکار پیوندهایی را به صفحات مجاور نمایش می‌دهد. بدین شکل سیستم پیمایش ساده‌ای برای ساختن و بازبینی محتوای ساختاریافته فراهم می‌شود.

en: Create new books
fa: ایجاد کتاب‌های جدید

en: View printer-friendly books
fa: مشاهده نسخه قابل چاپ کتاب‌ها

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
fa: مشاهده یک کتاب و تمامی صفحه‌ها زیرین آن در یک سند قابل چاپ. می‌تواند سنگین باشد.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد محتوای مرتبط را ایجاد و در یک سرفصل ساختاردهی کنند.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: No book content available.
fa: هیچ محتوای کتابی موجود نیست.
