Livre (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Book
mn: Ном

en: View
mn: Харах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Add child page
mn: Дагалдах хуудас нэмэх

en: Printer-friendly version
mn: Хэвлэх хувилбар

en: Remove from outline
mn: Ерөнхий схемээс устгах

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Books
mn: Номнууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Manage your site's book outlines.
mn: Өөрийн сайтын номын ерөнхий схемийг удирдах.

en: Book navigation block display
mn: Номын холбоосуудын блокын харагдах байдал

en: Add to book outline
mn: Номын ерөнхий схемд нэмэх

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем

en: Update book outline
mn: Номын ерөнхий схемийг шинэчлэх

en: Remove from book outline
mn: Номын ерөнхий схемээс арилгах

en: The book outline has been updated.
mn: Номын ерөнхий схем шинэчлэгдлээ.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
mn: %title дагалдах хуудаснуудтай нэгдсэн байх, тэд нь номын холболтоо хадгалж байхын тулд автоматаар шилжсэн болно. Дарааллаа буцааж шинэчлэхэд (энэ хуудсыг устгахаас өмнө байсан шиг), Ерөнхий схем гэдэг самбарыг ашиглаж %title -г буцааж нэмэх боломжтой  ба өмнөх дагалдах хуудас бүрийг гар аргаар буцааж шилжүүлэн байрлуулах хэрэгтэй.
