Livre (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Books
pa: ਕਿਤਾਬਾਂ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Book outline
pa: ਕਿਤਾਬ ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Your page will be a part of the selected book.
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਸਫਾ ਚੁਣੀ ਹੋਈ ਕਿਤਾਬ ਦਾ ਹਿੱਸਾ ਹੋਵੇਗਾ।
