Livre (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sr: Странице на неком нивоу се најпре ређају по тежини, а затим по наслову.

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
