Livre (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sk: Stránky na určenej úrovni sa zoradia najprv podľa váhy a potom podľa názvu.

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Book
sk: Rezervácia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Outline
sk: Osnova

en: View
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Add child page
sk: Pridať zviazanú stranu

en: Printer-friendly version
sk: Verzia pre tlač

en: Remove from outline
sk: Odstrániť z osnovy

en: Unknown export format.
sk: Neznámy typ formátu pre export.

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page
sk: Strana

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Up
sk: Hore

en: Books
sk: Knihy

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu

en: Menus
sk: Menu

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: About
sk: Informácie o

en: Change book (update list of parents)
sk: Zmeniť knihu (aktualizovať zoznam nadradených položiek)

en: Manage your site's book outlines.
sk: Správa osnov kníh na tomto webe.

en: Book navigation block display
sk: Zobraziť navigáciu knihy

en: Add to book outline
sk: Pridať do osnovy

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: This will be the top-level page in this book.
sk: Toto bude hlavná stránka knihy.

en: Uses
sk: Používa

en: Menu link ID
sk: ID odkazu menu

en: Collaboration
sk: Spolupráca

en: Not in book
sk: Nie je v knihe

en: New book
sk: Nová kniha

en: Your page will be a part of the selected book.
sk: Vaša stránka bude súčasťou vybranej knihy.

en: The book the node is in.
sk: Kniha, v ktorej je uzol.

en: The weight of the book page.
sk: Váha stránky knihy.

en: Parent link ID
sk: ID nadradeného odkazu

en: Save book pages
sk: Uložiť strany knihy

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
sk: Táto kniha bola upravená iným používateľom, zmeny nemôžu byť uložené.

en: Title changed from %original to %current.
sk: Nadpis bol zmenený z %original na %current.

en: Updated book %title.
sk: Kniha %title bola aktualizovaná.

en: book: updated %title.
sk: kniha: aktualizované %title.

en: Update book outline
sk: Aktualizovať osnovu

en: Remove from book outline
sk: Odstrániť z osnovy

en: No changes were made
sk: Nevykonali sa žiadne zmeny

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
sk: Príspevok bol zaradený do vybranej knihy. Teraz ho môžete zaradiť relatívne vzhľadom k iným stránkam.

en: The book outline has been updated.
sk: Osnova knihy bola aktualizovaná.

en: There was an error adding the post to the book.
sk: Pri odosielaní príspevku do knihy nastala chyba.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
sk: %title má pridružené zviazané strany, ktoré budú automaticky prenesené aby sa zachovalo spojenie s knihou. Pre opätovné vytvorenie hierarchie (tak ako to bolo pred odstránením tejto stránky) je potrebné znovu %title pridať pomocou záložky Osnova a ručne preniesť zviazané strany.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
sk: %title môže byť opäť pridaný do hierarchie pomocou záložky Osnova.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title z hierarchie knihy?

en: The post has been removed from the book.
sk: Príspevok bol z knihy odstránený.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
sk: Zobraziť túto stranu a jej podstrany vo verzii pre tlač.

en: Show block on all pages
sk: Zobraziť blok na všetkých stránkach

en: Show block only on book pages
sk: Zobraziť blok iba na stránkach knihy

en: This is the top-level page in this book.
sk: Toto je hlavná stránka knihy (stránka najvyššej úrovne).

en: No book selected.
sk: Nebola zvolená žiadna kniha.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
sk: %title je súčasťou osnovy knihy, a má pridružené zviazané strany. V prípade zmazania %title budú zviazané strany automaticky prenesené.

en: Re-order book pages and change titles
sk: Preusporiadať stránky knihy a zmeniť nadpisy

en: No books available.
sk: Nie sú dostupné žiadne knihy.

en: Administer book outlines
sk: Spravovať osnovy kníh

en: Adding and managing book content
sk: Pridávanie a správa obsahu knihy

en: Printing books
sk: Tlač kníh

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
sk: Používatelia s príslušným oprávnením môžu kliknúť na odkaz <em>verzia pre tlač</em> na spodu obsahu stránky knihy a zobraziť tak stránku a všetky podsekcie vo formáte pre tlač.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
sk: Modul book ponúka prostriedky na usporiadanie skupiny súvisiacich stránok nazývaných spoločným názvom známym ako názov knihy. Pri zobrazení obsahu tvoreného knihou sa automaticky zobrazia odkazy na susedné stránky tejto knihy, ktoré poskytujú jednoduchý navigačný systém pre vytváranie a prezeranie štruktúrovaného obsahu.

en: Create new books
sk: Vytvoriť nové knihy

en: View printer-friendly books
sk: Zobraziť knihy optimalizované pre tlač

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
sk: Zobraziť stranu knihy a jej podstrany ako jeden dokument pre jednoduchšiu tlač. Môže byť náročné na výkon.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
sk: Umožňuje používateľom vytvoriť a organizovať obsah v osnove.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Edit order and titles
sk: Upraviť poradie a názvy
