Livre (1.0.0-beta6) - en to is translation catalogue (64 entries)

en: Home
is: Heim

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Tak burtur

en: Edit
is: Broyt

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
is: Síður á einum ávísum stigi, verða sorteraðar fyrst eftir vekt, og síðani eftir yvirskrift.

en: Settings
is: Setingar

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Book
is: Bók

en: Outline
is: Yvirlit

en: View
is: Vís

en: Node
is: Knútur

en: Parent item
is: Omanfyri liggjandi liður

en: Add child page
is: Stovna undirliggjandi síðu

en: Printer-friendly version
is: Prentvinarlig útgáva

en: Remove from outline
is: Tak burtur úr yvirliti

en: Unknown export format.
is: Ókent útflytingarsnið

en: Page
is: Síða

en: Books
is: Bøkur

en: Menus
is: Valmyndir

en: Book navigation
is: Bókanavigatión

en: About
is: Um

en: Change book (update list of parents)
is: Broyt bók (dagfør lista yvir omanfyri liggjandi síðum)

en: Manage your site's book outlines.
is: Umsit bókayvirlit hjá heimasíðuni.

en: Book navigation block display
is: Vísing av bókanavigatiónsblokki

en: Add to book outline
is: Legg afturat bókayvirliti

en: Book outline
is: Bókayvirlit

en: This will be the top-level page in this book.
is: Hetta verður ovast liggjandi síðan í bókini.

en: Not in book
is: Ikki í bók

en: New book
is: Nýggj bók

en: Your page will be a part of the selected book.
is: Síðan hjá tær verður partur av valdu bók.

en: Save book pages
is: Goym bókasíður

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
is: Hendan bók er broytt av einum øðrum brúkara, broytingarnar kundu ikki goymast.

en: Title changed from %original to %current.
is: Yvirskrift broytt frá %original til %current.

en: Updated book %title.
is: Dagførdi bók %title.

en: book: updated %title.
is: bók: dagførdi %title.

en: Update book outline
is: Dagfør bókayvirlit

en: Remove from book outline
is: Strika úr bókayvirliti

en: No changes were made
is: Ongar broytingar vórðu gjørdar

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
is: Posturin er lagdur afturat valdu bók. Tú kanst tú staðbinda hann í mun til aðrar síður.

en: The book outline has been updated.
is: Bókayvirlitið er dagført.

en: There was an error adding the post to the book.
is: Ein feilur kom fyri tá ið posturin skuldi leggjast afturat bókini.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
is: %title hevur tilhoyrandi undirliggjandi síður, sum verða sjálvvirkandi fluttar til at varðveita teirra samband til bókina. Til at endurskapa stigskipanina (sum hon var áðrenn síðan varð tikin burtur), má %title leggjast afturat aftur við at nýta spjaldrið Yvirlit, umframt at hvør einstøk fyrrverandi undirliggjandi síða má flytast aftur manuelt.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
is: %title kann leggjast afturat stigskipanini aftur við at nýta spjaldrið Yvirlit.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika %title úr bókastigskipanini?

en: The post has been removed from the book.
is: Posturin er strikaður úr bókini.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
is: Vìs eina prentvinarliga útgávu av hesi bók og tilhoyrandi síðum.

en: Show block on all pages
is: Vís blokk á øllum síðum

en: Show block only on book pages
is: Vís einans blokk á bókasíðum

en: This is the top-level page in this book.
is: Hetta er ovast liggjandi síðan í bókini.

en: No book selected.
is: Eingin bók vald.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
is: %title er ein partur av einum bókayvirliti, og hevur undirliggjandi síður. Hesar verða sjálvvirkandi fluttar, um tú heldur áfram at strika.

en: Re-order book pages and change titles
is: Umraða bókasíður og broyt yvirskriftir

en: No books available.
is: Ongar bøkur tøkar.

en: Administer book outlines
is: Fyristi bókayvirlit

en: Create new books
is: Stovna nýggjar bøkur

en: View printer-friendly books
is: Vís prentaravinarligar bøkur

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
