Livre (1.0.0-beta6) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to parent page
ml: പാരന്റ് പേജിലേക്ക് പോകുക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Node
ml: നോഡ്

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
