Livre (1.0.0) - en to eo translation catalogue (56 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
eo: Paĝoj de nivelo estas unue ordigitaj laŭ pezo kaj poste laŭ titolo.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Book
eo: Libro

en: Outline
eo: Skemo

en: View
eo: Vidu

en: Node
eo: Nodo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Add child page
eo: Aldonu subpaĝon

en: Printer-friendly version
eo: Presebla versio

en: Remove from outline
eo: Forigu de skemo

en: Unknown export format.
eo: Nekonata eksporta formato.

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page
eo: Paĝo

en: Books
eo: Libroj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: Change book (update list of parents)
eo: Ŝanĝu libron (ĝisdatigu liston de superpaĝoj)

en: Manage your site's book outlines.
eo: Administru la enhavon de viaj libraj skemoj.

en: Book navigation block display
eo: Libro-navigada bloka montrado

en: Add to book outline
eo: Aldonu al libra skemo

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: This will be the top-level page in this book.
eo: Jen estos la superpaĝo en ĉi tiu libro.

en: Your page will be a part of the selected book.
eo: Via paĝo estos parto de la elektita libro.

en: Save book pages
eo: Konservu libropaĝojn

en: Title changed from %original to %current.
eo: Titolo ŝanĝita de %original al %current.

en: Updated book %title.
eo: Ĝisdatigis libron %title.

en: book: updated %title.
eo: libro: ĝisdatigis %title.

en: Update book outline
eo: Ĝisdatigu libran skemon

en: Remove from book outline
eo: Forviŝu de libra skemo

en: No changes were made
eo: Neniu ŝanĝoj faritaj

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
eo: La afiŝo aldoniĝis al la elektita libro. Vi rajtas nun lokigi ĝin relative al aliaj paĝoj.

en: The book outline has been updated.
eo: La libra skemo ĝisdatiĝis.

en: There was an error adding the post to the book.
eo: Estis eraro aldonante la afiŝon al la libro.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
eo: %title havas ligitajn subpaĝojn, kiuj relokiĝos aŭtomate por teni sian konekton al la libro. Por rekrei hierarkion (kiel ĝi estis antaŭ ol la paĝo foriĝis), %title povas aldoniĝi denove uzante la langeton de Skemo, kaj ĉiu el siaj eks-subpaĝoj devos relokiĝi mane.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
eo: %title povas esti aldonita al hierarkio denove uzante la langeton de Skemo.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title de la libra hierarkio?

en: The post has been removed from the book.
eo: La afiŝo estas forigita de la libro.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
eo: Montri preseblan version de ĉi tiu libropaĝo kaj ĉiuj ĝiaj subpaĝoj.

en: Show block on all pages
eo: Montru blokon sur ĉiuj paĝoj

en: Show block only on book pages
eo: Montru blokon nur sur libraj paĝoj

en: This is the top-level page in this book.
eo: Jen la plej supra paĝo en ĉi tiu libro.

en: No book selected.
eo: Neniu libro elektita.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
eo: %title estas parto de libra skemo, kaj havas ligitajn subpaĝojn. Se vi daŭrigas kun la forigo, la subpaĝoj aŭtomate relokigos.

en: Re-order book pages and change titles
eo: Reordigu librajn paĝojn kaj ŝanĝi dosierojn
