Livre (1.0.0) - en to et translation catalogue (113 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
et: Antud taseme lehed kuvatakse esmalt kaalu ja seejärel nime järgi.

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Book
et: Raamat

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Outline
et: Sisukord

en: View
et: Kuva

en: Node
et: Postitus

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Add child page
et: Lisa alamleht

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Remove from outline
et: Eemalda sisukorrast

en: Unknown export format.
et: Tundmatu ekspordi vorming.

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page
et: Lehekülg

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Up
et: Üles

en: Books
et: Raamatud

en: Menus
et: Menüüd

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: About
et: Programmist

en: Change book (update list of parents)
et: Muuda raamatut (uuenda vanemate nimekirja)

en: Manage your site's book outlines.
et: Halda raamatute sisukordasid

en: Book navigation block display
et: Raamatu navigatsiooni ploki kuvamine

en: Add to book outline
et: Lisa raamatu kokkuvõttele

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: This will be the top-level page in this book.
et: Sellest saab peamine leht selles raamatus.

en: Uses
et: Kasutab

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Not in book
et: Pole raamatus

en: New book
et: Uus raamat

en: Your page will be a part of the selected book.
et: Sinu leht saab osaks valitud raamatust.

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The weight of the book page.
et: Raamatu lehe kaal

en: The parent book node.
et: Raamatu vanemelement.

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Save book pages
et: Salvesta raamatu leheküljed

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
et: Raamatut on teise kasutaja poolt muudetud. Muudatusi ei ole võimalik salvestada.

en: Title changed from %original to %current.
et: Pealkiri %original muudetud pealkirjaks %current.

en: Updated book %title.
et: Uuendati raamatut %title.

en: book: updated %title.
et: raamat: %title uuendatud

en: Update book outline
et: Uuenda raamatu kokkuvõtet

en: Remove from book outline
et: eemalda raamatu kokkuvõttest

en: No changes were made
et: Muudatusi ei tehtud

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
et: Sissekanne on lisatud valitud raamatusse. Teil on nüüd võimalik ka tema asukohta muuta suhtes teiste lehtedega.

en: The book outline has been updated.
et: Raamatu kokkuvõte on uuendatud.

en: There was an error adding the post to the book.
et: Materjali lisamisel raamatusse tekkis viga.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
et: %title alla kuulub alamlehti, mis paigutatakse automaatselt ümber säilitamaks nende seost raamatuga. Et taastada praegune struktuur (nii nagu see on enne eemaldamist) lisa %title uuesti struktuuri Sisukorra saki kaudu ning liiguta käsitsi tema alla vajalikud alamlehed.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
et: %title võib lisada hierarhiasse uuesti kasutades Joonduse lehte.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
et: Soovid kindlasti %title eemaldada raamatu hierarhiast?

en: The post has been removed from the book.
et: Postitus on raamatust eemaldatud.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
et: Näita printerisõbralikku versiooni sellest raamatu lehest ja selle alamlehekülgedest.

en: Show block on all pages
et: Ploki näitamine kõigil lehtedel

en: Show block only on book pages
et: Ploki näitamine ainult raamatu lehtedel

en: This is the top-level page in this book.
et: See on peamine leht selles raamatus.

en: No book selected.
et: Ühtegi raamatut ei ole valitud.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
et: %title on paigutatud raamatu sisukorda ning talle on lisatud alamlehtesid. Kustutamisel tõstetakse alamlehed automaatselt ümber.

en: Re-order book pages and change titles
et: Korrasta lehed ja muuda pealkirju

en: Book ID
et: Raamatu ID

en: No books available.
et: Raamatud puuduvad.

en: Administer book outlines
et: Raamatu struktuuri haldamine

en: Adding and managing book content
et: Raamatu sisu lisamine ja haldamine

en: Printing books
et: Raamatute printimine

en: Create new books
et: Loo uusi raamatuid

en: View printer-friendly books
et: Vaata printerisõbralikke raamatuid

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
et: Raamatu lehekülge koos alamlehtedega vaadeldakse printimise lihtsustamiseks ühe dokumendina. Võib mõjutada lehe jõudlust.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
et: Võimaldab kasutajatel loodavat sisu struktureerida.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna teine mlid. Vaata p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kolmas mlid. Vaata p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna neljas mlid. Vaata p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna viies mlid. Vaata p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kuues mlid. Vaata p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna seitsmes mlid. Vaata p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kaheksas mlid. Vaata p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna üheksas mlid. Vaata p1.

en: No book content available.
et: Raamatu sisu pole saadaval.

en: - Create a new book -
et: - Loo uus raamat -

en: Edit order and titles
et: Muuda järjestust ja pealkirju

en: Book Page
et: Raamatu lehekülg

en: Book settings
et: Raamatu seaded

en: Book navigation block
et: Raamatu navigatsiooniplokk

en: Block display mode
et: Ploki kuvarežiim

en: Configuring content types for books
et: Raamatute sisutüüpide seadistamine

en: The book page node.
et: Raamatu lehe sisuelement.

en: Book Parent
et: Raamatu vanemelement

en: Page has Children
et: Lehel on alamlehti

en: Has Children
et: On alamlehti

en: 1st parent
et: Esimene vanem

en: 2nd parent
et: Teine vanem

en: 3rd parent
et: Kolmas vanem

en: 4th parent
et: Neljas vanem

en: 5th parent
et: Viies vanem

en: 6th parent
et: Kuues vanem

en: 7th parent
et: Seitsmes vanem

en: 8th parent
et: Kaheksas vanem

en: 9th parent
et: Üheksas vanem

en: Book @parent
et: Raamat @parent
