Livre (1.0.0) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sl: Strani na določenem nivoju so razvrščene najprej po teži neto po naslovu.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Book
sl: Knjiga

en: Outline
sl: Struktura

en: View
sl: Prikaži

en: Node
sl: Vozlišče

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Add child page
sl: Dodaj podstran

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: Remove from outline
sl: Odstrani iz strukture

en: Unknown export format.
sl: Neznana izhodna oblika.

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Books
sl: Knjige

en: Menus
sl: Meniji

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: About
sl: O modulu

en: Manage your site's book outlines.
sl: Urejanje načrtov knjig na vašem spletnem mestu.

en: Add to book outline
sl: Dodaj v strukturo knjige.

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: This will be the top-level page in this book.
sl: To bo vrhnja stran v tej knjigi.

en: Uses
sl: Uporablja

en: Collaboration
sl: Sodelovanje

en: Your page will be a part of the selected book.
sl: Vaša stran bo del izbrane knjige.

en: Save book pages
sl: Shrani knjižne strani

en: Title changed from %original to %current.
sl: Naslov je bil spremenjen iz %original na %current.

en: Updated book %title.
sl: Knjiga %title je bila posodobljena.

en: Update book outline
sl: Posodobi strukturo knjige

en: Remove from book outline
sl: Odstrani iz strukture knjige

en: The book outline has been updated.
sl: Zgradba knjige je bila posodobljena.

en: There was an error adding the post to the book.
sl: Pri dodajanju objave v knjigo je prišlo do napake.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti %title iz knjižne hierarhije?

en: The post has been removed from the book.
sl: Objava je bila odstranjena iz knjige.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
sl: Prikaži tiskanju prijazno obliko strani knjige in njenih podstrani.

en: Show block on all pages
sl: Prikaži blok na vseh straneh

en: This is the top-level page in this book.
sl: To je vrhnja stran v tej knjigi.

en: No book selected.
sl: Nobena knjiga ni bila izbrana.
