Livre (1.0.1) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Book
mr: पुस्तक

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Outline
mr: रुपरेशा

en: View
mr: बघा

en: Node
mr: शाखा

en: Printer-friendly version
mr: मुद्रणसुलभ आवृत्ती

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page
mr: पान

en: Books
mr: पुस्तके

en: Menus
mr: मेनूज

en: Book navigation
mr: पुस्तक वाहिणी

en: Save book pages
mr: पुस्तकाचे पान संरक्षीत करा

en: Updated book %title.
mr: सुधारित पुस्तक %title.

en: book: updated %title.
mr: पुस्तक : संरक्षीत केले  %title.

en: No changes were made
mr: काहीही बदल केले गेले नाहीत

en: No book selected.
mr: कोणताही पुस्तक निवडल नाही
