Livre (1.0.1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
os: Фæрстæ ацы æмвæзадыл фæд-фæдыл æвæрд цæуынц фыццаг сæ уæзмæ гæсгæ, стæй та – сæ сæртæм гæсгæ.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Book
os: Чиныг

en: Outline
os: Сæргæндтæ

en: View
os: Фенд
