Livre (1.0.2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: View
am: ትይታ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Page
am: ገጽ

en: Menus
am: ምናሌዎች
