Livre (1.0.2) - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Book
eu: Liburua

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Outline
eu: Aurkibidea

en: View
eu: Bista

en: Node
eu: Nodoa

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Add child page
eu: Gehitu menpeko orria

en: Printer-friendly version
eu: Inprimatzeko egokitutako bertsioa

en: Unknown export format.
eu: Esportatzeko formatu ezezaguna.

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Up
eu: Gora

en: Books
eu: Liburuak

en: Menus
eu: Menuak

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Change book (update list of parents)
eu: Liburuz aldatu (gurasoen zerrenda eguneratu)

en: Manage your site's book outlines.
eu: Zure guneko liburuen antolaketa kudeatu.

en: Add to book outline
eu: Gehitu liburu eskema

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Menu link ID
eu: Menu esteka ID

en: New book
eu: Liburu berria

en: Your page will be a part of the selected book.
eu: Zure orria hautatutako liburuaren barruan jasoko da.

en: The book the node is in.
eu: Liburuan dagoen nodoa.

en: Parent link ID
eu: Guraso esteka ID

en: Save book pages
eu: Gorde liburu orriak

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
eu: Liburua hau beste erabiltzaile batek aldatu du, ezin dira aldaketak gorde.

en: Title changed from %original to %current.
eu: Izenburua aldatu egin da %original-(e)tik %current-(e)ra.

en: Updated book %title.
eu: %title liburua eguneratua

en: Update book outline
eu: Eguneratu liburu eskema

en: Remove from book outline
eu: Kendu liburu eskematik

en: No changes were made
eu: Ez da aldaketarik egin

en: The post has been removed from the book.
eu: Sarrera liburutik ezabatua izan da.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
eu: Erakutsi liburu honetako orri eta azpiorrien inprimatzeko bertsioa.

en: Show block on all pages
eu: Erakutsi blokea orri guztietan

en: No book selected.
eu: Ez da libururik hautatu.

en: No books available.
eu: Ez dago libururik eskuragarri.

en: Printing books
eu: Liburuak inprimatzen

en: Create new books
eu: Liburu berriak sortu

en: No book content available.
eu: Ez dago liburu edukirik eskuragarri.

en: - Create a new book -
eu: - Liburu berria sortu -

en: Book settings
eu: Liburu ezarpenak
