Livre (1.0.2) - en to hr translation catalogue (80 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hr: Stranice na datoj razini su poredane prvo po težini a potom po nazivu.

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Book
hr: Knjiga

en: Outline
hr: Korice

en: View
hr: Pregled

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Add child page
hr: Dodaj podređenu stranicu

en: Printer-friendly version
hr: Inačica za ispis

en: Remove from outline
hr: Ukloni iz korica

en: Unknown export format.
hr: Nepoznat izvozni format.

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page
hr: Stranica

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Up
hr: Gore

en: Books
hr: Knjige

en: Menus
hr: Izbornici

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: About
hr: Opis

en: Change book (update list of parents)
hr: Promijeni knjigu (osvježi popis nadređenih)

en: Manage your site's book outlines.
hr: Upravljanje koricama knjiga na vašoj lokaciji.

en: Book navigation block display
hr: Prikaz bloka za navigaciju knjigom

en: Add to book outline
hr: Dodaj u korice knjige

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: This will be the top-level page in this book.
hr: Ovo će biti prva-glavna stranica ove knjige.

en: Uses
hr: Uporaba

en: Menu link ID
hr: ID izborničke poveznice

en: Collaboration
hr: Suradnja

en: Not in book
hr: Nije unutar knjige

en: New book
hr: Nova knjiga

en: Your page will be a part of the selected book.
hr: Vaša stranica će biti dio odabrane knjige.

en: The book the node is in.
hr: Knjiga u kojemu se nalazi unos.

en: The weight of the book page.
hr: Težina stranice knjige.

en: Parent link ID
hr: ID nadređene poveznice

en: Save book pages
hr: Spremi stranice knjige

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
hr: Ova knjiga je uređivana od strane drugog korisnika, promjene neće biti sačuvane.

en: Title changed from %original to %current.
hr: Naziv je promijenjen iz %original u %current.

en: Updated book %title.
hr: Knjiga %title je osvježena.

en: book: updated %title.
hr: knjiga: osvježena %title.

en: Update book outline
hr: Osvježi korice knjige.

en: Remove from book outline
hr: Ukloni iz korica knjige

en: No changes were made
hr: Nema promjena

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
hr: Unos je dodan u izabranu knjigu. Sada ga možete postaviti u odnos s drugim unosima.

en: The book outline has been updated.
hr: Korice knjige osvježene.

en: There was an error adding the post to the book.
hr: Došlo je do pogreške prilikom dodavanja sadržaja u knjigu.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
hr: %title je pridružen podstranicama, koje će biti premještene automatski kako bi očuvale svoju povezanosti s knjigom. Za ponovno stvaranje hijerarhije (kao što je bila prije uklanjanja stranice), %title možete dodati ponovo uporabom oznake Korice, i svaka od njihovih bivših podstranica mora biti ručno premještena.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
hr: %title može biti ponovo dodan u hijerarhiju uporabom oznake Korice.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
hr: Želite li zbilja ukloniti %tile iz hijerarhije knjige?

en: The post has been removed from the book.
hr: Unos je uklonjen iz knjige.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
hr: Prikaži inačicu za ispis ove knjige i svih njegovih podstranica.

en: Show block on all pages
hr: Prikaži blok na svim stranicima

en: Show block only on book pages
hr: Prikaži blok samo na stranicama knjige

en: This is the top-level page in this book.
hr: Ovo je prva stranica ove knjige.

en: No book selected.
hr: Nije odabrana knjiga

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
hr: %title će biti dio korica knjige, sa svim pripadajućim podstranicama. Ako nastavite s uklanjanjem, podstranice će biti premještene automatski.

en: Re-order book pages and change titles
hr: Prerasporedi stranice knjige i promijeni nazive

en: No books available.
hr: Nema dostupnih knjiga.

en: Administer book outlines
hr: Upravlja koricama knjiga

en: Adding and managing book content
hr: Upravlja sadržajem knjiga

en: Printing books
hr: Ispis knjiga

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
hr: Korisnici s <em>Vidi inačicu za ispis</em> dopuštenjem mogu odabrati <em>inačica za ispis</em> poveznicu vidljivu pri dnu stranice knjige, kako bi stvorili prikaz za ispis stranice i svih njenih pododjela.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
hr: Modul knjige omogućava skup povezanih stranica sadržaja, uobičajenog naziva knjiga. Pri pregledu, ovaj sadržaj automatski prikazuje poveznice priloženim stranicama knjige, omogućujući jednostavan sustav navigacije za stvaranje i pregled strktuiranog sadržaja.

en: Create new books
hr: Stvara nove knjige

en: View printer-friendly books
hr: Vidi inačice knjiga prilagođene za ispis

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
hr: Pregledaj stranicu knjige i sve njene podstranice kao jedan dokument zbog lakoće ispisa. Može utjecati na učinkovitost stranice budući da je vrlo zahtjevno.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
hr: Omogući korisnicima stvarati i organizirati povezani sadržaj unutar korica.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: No book content available.
hr: Nema sadržaja Knjige
