Livre (1.0.2) - en to jv translation catalogue (70 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
jv: Kācā sing nduwéni tingkatan diurutaké miturut bobot banjur miturut judhul.

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Book
jv: Buku

en: Node ID
jv: ID Node

en: View
jv: Tampilan

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Add child page
jv: Tambah kācā anakan

en: Printer-friendly version
jv: Versi cetakan suméh

en: Remove from outline
jv: Buang sākā outline

en: Unknown export format.
jv: Format ékspor sing ora dikenal.

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Up
jv: Munggah

en: Books
jv: Buku

en: Menus
jv: Menu

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: About
jv: Ngenani

en: Change book (update list of parents)
jv: Ngowahi buku (nganyari daftar indhung)

en: Manage your site's book outlines.
jv: Natani cengkorongan buku situs Sampéyan.

en: Book navigation block display
jv: Tampilan blok navigasi buku

en: Add to book outline
jv: Tambah nang cengkorongan buku

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: This will be the top-level page in this book.
jv: Iki arep dadi kācā tingkatan paling dhuwur nang buku iki.

en: Collaboration
jv: Kolaborasi

en: Not in book
jv: Ora kalebu buku

en: New book
jv: Buku anyar

en: Your page will be a part of the selected book.
jv: Kācā Sampéyan arep dadi bagéyan buku sing kepilih.

en: Save book pages
jv: Simpen kācā buku

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
jv: Buku iki uwis diowahi nang panganggo liya, owahan iki ora bisa disimpen.

en: Title changed from %original to %current.
jv: Judhul diowahi sākā %original marang %current.

en: Updated book %title.
jv: Nganyari buku %title.

en: book: updated %title.
jv: buku: nganyari %title.

en: Update book outline
jv: Nganyari cengkorongan buku

en: Remove from book outline
jv: Mbuwang sākā cengkorongan buku

en: No changes were made
jv: Ora ānā owahan sing digawé

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
jv: Tulisan uwis ditambahnā marang buku kepilih. Sampéyan bisa mindhahaké gumantung kācā liyané.

en: The book outline has been updated.
jv: Cengkorongan buku uwis dianyari.

en: There was an error adding the post to the book.
jv: Ānā kesalahan nalikā nambah postingan marang buku.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
jv: %title bisa ditambahnā marang urutan manèh nganggo tab Cengkorongan.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
jv: Sampéyan yakin arep mbuwang %title sākā cengkorongan buku?

en: The post has been removed from the book.
jv: Postingan uwis dibuwang sākā buku.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
jv: Tudhuhna versi cetakan-sumeh kanggo kācā buku iki lan kācā anakané.

en: Show block on all pages
jv: Tudhuhna blok nang kabèh kācā

en: Show block only on book pages
jv: Tudhuhna blok namung nang kācā buku

en: This is the top-level page in this book.
jv: Iki kācā pucuk nang buku iki.

en: No book selected.
jv: Ora ānā buku kepilih.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
jv: %title kuwi bagéyané cengkorongan buku, lan nduwéni kācā anakan. Yén Sampéyan nerusaké mbusak, kācā-kācā anakané otomatis dipindhah.

en: Re-order book pages and change titles
jv: Ngurutaké ulang kācā buku lan ngowahi judhul

en: No books available.
jv: Ora ānā buku sing cumawis.

en: Administer book outlines
jv: Ngelola cengkorongan buku

en: Adding and managing book content
jv: Nambahi lan natani konten buku

en: Printing books
jv: Nyethak buku

en: Create new books
jv: Gawé  buku anyar

en: View printer-friendly books
jv: Nonton buku cethakan-ramah

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
jv: Ngidinaké panganggo kanggo gawé lan ngatur konten nang cengkorongan.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
