Livre (1.0.2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Books
kn: ಪುಸ್ತಕಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Book navigation
kn: ಪುಸ್ತಕ ಮಾರ್ಗದರ್ಶನ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Save book pages
kn: ಪುಸ್ತಕ ಪುಟಗಲನ್ನು ಉಳಿಸಿ
