Livre (1.0.2) - en to lv translation catalogue (79 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lv: Lapas dotajā līmenī vispirms tiek kārtotas pēc svara un tad pēc nosaukuma.

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Book
lv: Grāmata

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Outline
lv: Izklāsts

en: View
lv: Skatīt

en: Node
lv: Mezgls

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Add child page
lv: Pievienot pakārtoto lapu

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: Remove from outline
lv: Izņemt no izklāsta

en: Unknown export format.
lv: Nepazīstams eksportēšanas formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Goal
lv: Mērķis

en: Books
lv: Grāmatas

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Top level book
lv: Pirmā līmeņa grāmata

en: About
lv: Par

en: Steps
lv: Soļi

en: Change book (update list of parents)
lv: Mainīt grāmatu (atjaunināt vecāku sarakstu)

en: Manage your site's book outlines.
lv: Pārvaldīt vietnes grāmatu izklāstus.

en: Book navigation block display
lv: Grāmatas navigācijas bloka parādīšana

en: Add to book outline
lv: Pievienot grāmatas izklāstam

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: This will be the top-level page in this book.
lv: Šī būs grāmatas pirmā līmeņa lapa.

en: Uses
lv: Lieto

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Menu link ID
lv: Izvēlnes saites ID

en: Collaboration
lv: Sadarbība

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: Your page will be a part of the selected book.
lv: Tava lapa būs izvēlētās grāmatas daļa.

en: The book the node is in.
lv: Grāmata, kurā atrodas mezgls.

en: The weight of the book page.
lv: Grāmatas lapas svars.

en: The parent book node.
lv: Vecāka grāmatas mezgls.

en: Parent link ID
lv: Vecāksaites ID

en: Save book pages
lv: Saglabāt grāmatas lapas

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lv: Šo grāmatu modificēja cits lietotājs, tāpēc izmaiņas nevar saglabāt.

en: Title changed from %original to %current.
lv: Nosaukums mainīts no %original uz %current.

en: Updated book %title.
lv: Atjaunināta grāmata %title.

en: book: updated %title.
lv: grāmata: %title atjaunināts.

en: Update book outline
lv: Atjaunināt grāmatas izklāstu

en: Remove from book outline
lv: Aizvākt no grāmatas izklāsta

en: No changes were made
lv: Izmaiņas netika veiktas

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lv: Ieraksts ir pievienots izvēlētajai grāmatai. Varat tagad to novietot attiecībā pret citām lapām.

en: The book outline has been updated.
lv: Grāmatas izklāsts ir papildināts.

en: There was an error adding the post to the book.
lv: Ir notikusi kļūda pievienojot ierakstu grāmatai.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lv: %title var atkārtoti pievienot hierarhijai cilnē Izklāsts.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %title no grāmatu hierarhijas?

en: The post has been removed from the book.
lv: Ieraksts izvākts no grāmatas.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lv: Parādīt drukāšanai draudzīgu versiju šai grāmatas lapai un un tās apakšlapām.

en: Show block on all pages
lv: Rādīt šo bloku visās lapās

en: Show block only on book pages
lv: Rādīt bloku tikai grāmatas lapās

en: This is the top-level page in this book.
lv: Šī ir grāmatas pirmā līmeņa lapa.

en: No book selected.
lv: Nav izvēlēta neviena grāmata.

en: Re-order book pages and change titles
lv: Pārkārtot grāmatas lapas un mainīt virsrakstus

en: No books available.
lv: Neviena grāmata nav pieejama.

en: Administer book outlines
lv: Administrēt grāmatu saturus

en: Adding and managing book content
lv: Pievienot un pārvaldīt grāmatu saturu

en: Create new books
lv: Izveidot jaunas grāmatas

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
lv: Ļauj lietotājiem veidot un organizēt saistīto saturu vienā satura rādītājā.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
