Livre (1.0.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
