Livre (1.0.2) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ne: पृष्ठहरू दिएको स्तरमा, पहिले वजन त्यसपछि शीर्षकमा क्रमबद्ध छन्।

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Add child page
ne: चाइल्ड पृष्ठ थप्नुहोस्

en: Printer-friendly version
ne: प्रिन्टर - उपयुक्त संस्करण

en: Remove from outline
ne: रूपरेखाबाट हटाउनुहोस्

en: Unknown export format.
ne: अज्ञात निर्यात ढाँचा।

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Up
ne: माथि

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा
