Livre (1.0.3) - en to bo translation catalogue (84 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bo: རིམ་པ་འདོན་སྤྲོད་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་དག་དང་པོ་ལྗིད་ཚད་དང་དེ་ནས་ཁ་བྱང་ལ་བསྟུན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་རྒྱུ་ཡིན།

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Book
bo: དེབ

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Add child page
bo: ཡན་ལག་ངོས་ཁ་སྣོན

en: Printer-friendly version
bo: པར་འདེབས་བདེ་བའི་པར་གཞི

en: Remove from outline
bo: མདོར་བསྟན་ནས་འདོར་བ

en: Unknown export format.
bo: རྒྱུས་མེད་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རྣམ་གཞག

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Books
bo: དེབ

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: Top level book
bo: རིམ་པ་མཐོ་ཤོས་ཀྱི་དཔེ་དེབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Change book (update list of parents)
bo: དེབ་བརྗེ་བ༼རིམ་པ་གོང་མའི་མིང་ཐོ་གསར་སྒྲིག༽

en: Manage your site's book outlines.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དཔེ་དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ།

en: Book navigation block display
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན་ལྷུ་ལག་འཆར་སྟངས

en: Add to book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན་དུ་ཁ་སྣོན

en: Book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན

en: This will be the top-level page in this book.
bo: འདི་ནི་དེབ་འདི་ཡི་ཆེས་གོང་མའི་རིམ་པ་དེ་ཡིན།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Menu link ID
bo: གདམ་བྱང་ID

en: Collaboration
bo: མཉམ་ལས

en: Not in book
bo: དེབ་ནང་དུ་མི་འདུག

en: New book
bo: དེབ་གསར་བ

en: Your page will be a part of the selected book.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ངོས་དེ་བདམས་ཟིན་པའི་དེབ་ཀྱི་ཆ་ཤས་ཞིག་ཏུ་འགྱུར་ངེས།

en: The book the node is in.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཡོད་སའི་དེབ།

en: The weight of the book page.
bo: དེབ་ཀྱི་དྲ་ངོས་ཀྱི་ལྗིད་ཚད།

en: The parent book node.
bo: དཔེ་དེབ་སྦྲེལ་གནས་གྱི་རིམ་པ་གོང་མ།

en: Parent link ID
bo: གོང་རིམ་གདམ་བྱང་གི་ ID

en: Save book pages
bo: དེབ་ཀྱི་དྲ་ངོས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
bo: དེབ་འདི་ལ་སྤྱོད་མཁན་གཞན་པས་བཟོ་བཅོས་བྱས་འདུག་པས། བསྒྱུར་བཅོས་འདི་དག་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Title changed from %original to %current.
bo: ཁ་བྱང་%original་ནས་%current་ལ་བསྒྱུར་ཚར།

en: Updated book %title.
bo: དེབ་ཀྱི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བསྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: book: updated %title.
bo: དེབ། %title་གསར་བསྒྱུར་བྱས་འདུག

en: Update book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན་གསར་སྒྱུར

en: Remove from book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན་ནས་འདོར་བ

en: No changes were made
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གང་ཡང་བྱས་མེད

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
bo: གསར་སྤེལ་དེ་བདམས་ཟིན་པའི་དེབ་ཀྱི་ནང་དུ་བཞག་ཚར། ད་ལྟ་ཁྱེད་ཀྱིས་དེ་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ངོས་གཞན་ཀྱི་ནང་འཇོག་ཆོག

en: The book outline has been updated.
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན་གསར་བསྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: There was an error adding the post to the book.
bo: གསར་སྤེལ་དེ་དེབ་ཀྱི་ནང་དུ་བསྣན་སྐབས་སུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་འདུག

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
bo: %title་དང་ཡན་ལག་གི་དྲ་ངོས་མཉམ་འབྲེལ་བྱས་ཡོད་ལ། དེ་དག་རང་འགུལ་གྱིས་གནས་ས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱས་ནས་དཔེ་དེབ་དང་ཟུང་འབྲེལ་བྱེད། ༼དྲ་ངོས་འདི་མ་བསུབ་སྔོན་ཇི་བཞིན༽གོ་རིམ་དེ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་དགོས་ན། མདོར་བསྟན་གྱི་ཤོག་བྱང་སྤྱད་ནས་%title་བསྐྱར་དུ་སྣོན་དགོས། མ་ཚན་དེའི་ཡན་ལག་དྲ་ངོས་ཀྱང་རེ་རེ་བཞིན་ལག་སྒུལ་གྱིས་གནས་ས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་དགོས།

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
bo: མདོར་བསྟན་གྱི་ཤོག་བྱང་སྤྱད་ནས་གོ་རིམ་དུ་%title་ཡང་བསྐྱར་སྣོན་སྲིད།

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དེབ་ཀྱི་གོ་རིམ་ནས་%title་དོར་ཐག་གཅོད་ཡིན་ནམ།

en: The post has been removed from the book.
bo: གསར་སྤེལ་དེ་དེབ་ཀྱི་ནང་ནས་དོར་ཚར་འདུག

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
bo: དེབ་འདིའི་ཤོག་ངོས་དང་ཡན་ལག་ངོས་ཀྱི་པར་འདེབས་བདེ་བའི་པར་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།

en: Show block on all pages
bo: ངོས་ཡོངས་སུ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ

en: Show block only on book pages
bo: དེབ་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཁོ་ན་ལ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ

en: This is the top-level page in this book.
bo: འདི་ནི་དེབ་འདིའི་ཆེས་གོང་མའི་རིམ་པ་ཡིན།

en: No book selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་དེབ་མི་འདུག

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
bo: %title་ནི་དེབ་ཞིག་གི་མདོར་བསྟན་གྱི་ཆ་ཤས་ཡིན་པ་དང་ཡན་ལག་གི་ངོས་དང་སྦྲེལ་ཡོད། གལ་སྲིད་མུ་མཐུད་དུ་སུབ་ན། ཡན་ལག་ངོས་ཀྱི་གནས་ས་རང་འགུལ་གྱིས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་ངེས།

en: Re-order book pages and change titles
bo: དེབ་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོ་རིམ་བསྐྱར་སྒྲིག་དང་ཁ་བྱང་བརྗེ་བ

en: No books available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་དེབ་མི་འདུག

en: Administer book outlines
bo: དཔེ་དེབ་མདོར་བསྟན་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Adding and managing book content
bo: དེབ་ཀྱི་ནང་དོན་ཁ་སྣོན་དང་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Printing books
bo: དཔེ་ཆ་པར་འདེབས་བྱེད་པ

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
bo: <em>པར་འདེབས་བདེ་བའི་དེབ་ལ་ལྟ་ཞིབ</em>་ཞེས་པའི་སྤྱོད་དབང་ཡོད་མཁན་གྱིས་དེབ་ངོས་ནས་<em>པར་འདེབས་བདེ་བའི་པར་གཞི</em>་ཡི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཐོང་ཐུབ་པ་དང་། དེས་པར་འདེབས་བདེ་བའི་ཤོག་ངོས་དང་དེ་ཚན་པའི་འཆར་སྟངས་གསར་འདོན་བྱེད།

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
bo: དེབ་ཀྱི་མ་དཔེ་ཡིས་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ནང་དོན་དྲ་ངོས་དག་ཕྱོགས་གཅིག་ཏུ་བསྡུ་རུག་བྱེད་པའི་ཐབས་ལམ་འདོན་སྤྲོད་བྱེད། ནང་དོན་འདི་བཀླག་ཚར་དུས་རང་འགུལ་གྱིས་དེབ་ཀྱི་ངོས་སུ་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་བསྟན་ནས། སྒྲིག་བཀོད་བྱས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་དང་བསྐྱར་ཀློག་སྟབས་བདེའི་ཕྱོགས་སྟོན་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད།

en: Create new books
bo: དེབ་གསར་བཟོ

en: View printer-friendly books
bo: པར་འདེབས་བདེ་བའི་དེབ་ལ་ཞིབ་ལྟ

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
bo: དེབ་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཞིག་དང་ཡང་ན་ཡན་ལག་གི་ཤོག་ངོས་ཡོངས་པར་འདེབས་བདེ་བའི་ཆེད་ཡིག་ཆ་རྐང་གཅིག་ནང་བཞིན་བྱས་ནས་ལྟ་བ། བྱ་འགུལ་ལྗིད་པོ་ཡིན་སྲིད།

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
bo: འདི་སྤྱད་ནས་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ནང་དོན་གསར་བཟོ་དང་དོ་དམ་བྱེད་པ།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: No book content available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་དེབ་ཀྱི་ནང་དོན་མི་འདུག
