Livre (1.0.3) - en to dz translation catalogue (32 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
dz: གནས་རིམ་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་  ཧེ་མ་རང་ ལྗིད་ཚད་དང་ དེ་ལས་ གོ་མིང་གིས་འབད་གོ་རིམ་བཟོ་རོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: View
dz: སྟོན་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Add child page
dz: ཆ་ལག་ཤོག་ལེབ་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Unknown export format.
dz: མ་ཤེས་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རཙ་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: Add to book outline
dz: ཀི་དེབ་མཐའ་ཐིག་ལུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Save book pages
dz: ཀི་དེབ་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྲུང་།

en: Updated book %title.
dz: ཀི་དེབ་%titleའདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད།

en: Update book outline
dz: ཀི་དེབ་མཐའ་ཐིག་འདི་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: Remove from book outline
dz: ཀི་དེབ་མཐའ་ཐིག་ལས་རཙ་བསྐྲད་གཏང་།

en: The book outline has been updated.
dz: ཀི་དེབ་ཀྱི་མཐའ་ཐིག་འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད།

en: The post has been removed from the book.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདི་ཀི་དེབ་ལས་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོད།

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
dz: ཀི་དེབ་ཤོག་ལེབ་དེ་གི་  དཔར་འཕྲུལ་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་དང་ དེ་གི་ཡན་ལག་ཤོག་ལེབ་ཚུ་སྟོན།
