Livre (1.0.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Menus
mk: Менија
