Livre (1.0.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
