Livre (1.0.4) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
af: Bladsye op 'n gegewe vlak is georden eerstens volgens gewig en dan verbindingsteken titel.

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Book
af: Boek

en: View
af: Wys

en: Node
af: Mode

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Printer-friendly version
af: Drukker-friendelike weergawe

en: Unknown export format.
af: Onbekende formaat vir ekportering

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Books
af: Boeke

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: Add to book outline
af: Voeg by boekraamwerk

en: Save book pages
af: Stoor boekbladsye

en: Title changed from %original to %current.
af: Titel het verander van %original na %current.

en: Updated book %title.
af: %title boek opgedateer.

en: book: updated %title.
af: book: %title opgedateer.

en: Update book outline
af: Opdateer boekraamwerk

en: Remove from book outline
af: Verwyder van boekraamwerk

en: No changes were made
af: Geen veranderinge is aangebring nie

en: The book outline has been updated.
af: Die boek se raamwerk is opgwdateer.

en: There was an error adding the post to the book.
af: Fout het voorgekom tydens die toevoeging van 'n posstuk by die boek.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
af: Vertoon 'n drukker-vriendelike weergawe van die boek en sy subbladsye.

en: Show block only on book pages
af: Wys blok op alle bladsye

en: No book selected.
af: Geek boek gekies nie.
