Livre (1.0.4) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
