Livre (1.0.4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Book navigation block display
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପର୍ଦଶକ ବ୍ଲକ ର ପ୍ରଦର୍ଶନ
