Livre (1.0.5) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Book
ka: წიგნი

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Add child page
ka: შვილობილი გვერდის დამატება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Books
ka: წიგნები
