Livre (1.0.5) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ
