Livre (1.0.6) - en to km translation catalogue (75 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
km: ទំព័រ​លើ​កម្រិត​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ ត្រូវ​បាន​តម្រៀប​ជា​ដំបូង​ដោយ​ភាព​សំខាន់ បន្ទាប់មក​ដោយ​ចំណងជើង ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: View
km: មើល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Add child page
km: បន្ថែម​ទំព័រ​កូន​

en: Printer-friendly version
km: កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: Remove from outline
km: យក​ចេញពី​គ្រោង

en: Unknown export format.
km: មិន​ស្គាល់​ទ្រង់ទ្រាយ​នាំចេញ ។

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Books
km: សៀវភៅ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: About
km: អំពី

en: Change book (update list of parents)
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​សៀវភៅ (ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​បញ្ជី​មេ)

en: Manage your site's book outlines.
km: គ្រប់គ្រង​គ្រោង​សៀវភៅ​របស់​តំបន់បណ្តាញ​របស់​អ្នក ។

en: Book navigation block display
km: ការ​បង្ហាញ​ប្លុក​រុក​រក​សៀវភៅ

en: Add to book outline
km: បន្ថែម​ទៅ​គ្រោង​សៀវភៅ

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: This will be the top-level page in this book.
km: វា​នឹង​ជា​ទំព័រកម្រិត​កំពូល​ក្នុង​សៀវភៅ​នេះ ។

en: Uses
km: ប្រើ

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Collaboration
km: កិច្ច​សហការ

en: Not in book
km: មិន​មែន​នៅក្នុង​សៀវ​ភៅ

en: New book
km: សៀវ​ភៅ​ថ្មី

en: Your page will be a part of the selected book.
km: ទំព័រ​របស់​អ្នក​នឹង​ជា​ផ្នែក​នៃ​សៀវភៅ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Save book pages
km: ​រក្សាទុក​ទំព័រ​សៀវភៅ

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
km: សៀវ​ភៅ​នេះ​ត្រូវ​បាន​កែ​ប្រែ​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង​ទៀត​ ដូច្នេះ​មិន​អាច​រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​បាន​ទេ​ ។

en: Title changed from %original to %current.
km: ចំណងជើង​បាន​ផ្លាស់ប្តូរ​ពី %original មកជា %current ។

en: Updated book %title.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​សៀវភៅ %title ។

en: book: updated %title.
km: សៀវភៅ ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title ។

en: Update book outline
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​គ្រោង​សៀវភៅ

en: Remove from book outline
km: យក​ចេញ​ពី​គ្រោង​របស់​សៀវភៅ​

en: No changes were made
km: គ្មាន​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឡើង

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
km: ប្រកាស​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​សៀវភៅ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។ ឥឡូវ​អ្នក​អាច​កំណត់​ទីតាំង​វា​ឲ្យ​ទាក់ទង​ទៅ​ទំព័រ​ផ្សេង​ទៀត ។

en: The book outline has been updated.
km: គ្រោង​សៀវភៅ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: There was an error adding the post to the book.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​បន្ថែម​ប្រកាស​ទៅ​សៀវភៅ ។

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
km: %title ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅនឹង​ទំព័រ​កូន ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ទីតាំង​ឡើងវិញ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​ដើម្បី​ថែទាំ​ការតភ្ជាប់​របស់​ពួកវា​ទៅកាន់​សៀវភៅ ។ ដើម្បី​បង្កើត​ឋានានុក្រម​ឡើងវិញ (ដូច​ដែលវា​ត្រូវ​បាន​យក​ទំព័រ​នេះ​ចេញ​ពី​មុន​ %title អាច​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ម្តងទៀត​ដោយ​ប្រើ​ផ្ទាំង​គ្រោង​ ហើយ​ផ្ទាំង​នីមួយៗ​នៃ​អតីត​ទំព័រកូននឹង​ត្រូវ​តែ​ត្រូវ​បាន​គេ​កំណត់​ទីតាំង​ឡើងវិញ​ដោយ​ដៃ ។

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
km: %title អាច​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​ឋានានុក្រម​ម្តងទៀត ដោយ​ប្រើ​ផ្ទាំង​គ្រោង ។

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
km: តើ​អ្នក​ពិតជាចង់​យក %title ចេញ​ពី​ឋានានុក្រម​សៀវភៅ​ឬ ?

en: The post has been removed from the book.
km: ប្រកាស​ត្រូវ​បាន​យក​ចេញ​ពី​សៀវភៅ ។

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
km: បង្ហាញ​កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​ការ​បោះពុម្ព​របស់​ទំព័រ​សៀវភៅ​នេះ និង​ទំព័រ​រង​របស់​វា ។

en: Show block on all pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​លើ​គ្រប់​ទំព័រ

en: Show block only on book pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​តែ​លើ​ទំព័រ​សៀវភៅ​ប៉ុណ្ណោះ

en: This is the top-level page in this book.
km: នេះ​គឺជា​ទំព័រ​កម្រិត​កំពូល​ក្នុង​សៀវភៅ​នេះ ។

en: No book selected.
km: គ្មាន​សៀវភៅ​ដែលបាន​ជ្រើស ។

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
km: %title គឺ​ជា​ផ្នែក​គ្រោង​សៀវភៅ ហើយ​បាន​ភ្ជាប់​ទំព័រ​កូន ។ បើសិនជា​អ្នក​បន្ត​លុប​ ទំព័រ​កូន​នឹង​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ទីតាំង​ម្តងទៀត​ដោយស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: Re-order book pages and change titles
km: រៀប​លំដាប់​ទំព័រ​សៀវភៅ​ឡើងវិញ និង​ផ្លាស់ប្តូរ​ចំណងជើង

en: No books available.
km: មិន​មាន​សៀវ​ភៅ​ទេ ។

en: Administer book outlines
km: គ្រប់​គ្រង​គ្រោង​សៀវ​ភៅ

en: Adding and managing book content
km: បន្ថែម​ និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា​សៀវ​ភៅ

en: Printing books
km: បោះ​ពុម្ព​សៀវ​ភៅ

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​ <em>មើល​សៀវ​ភៅ​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្តាញសម្រាប់​បោះ​ពុម្ព​</em> អាច​ជ្រើស​តំណ <em>កំណែ​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្តាញ​សម្រាប់​បោះ​ពុម្ព​</em> ​ដែល​អាច​មើល​ឃើញ​នៅ​ខាង​ក្រោម​មាតិកា​របស់​ទំព័រ​សៀវ​ភៅ​ ដើម្បី​បង្កើត​ការ​បង្ហាញ​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្តាញ​សម្រាប់​បោះ​ពុម្ព​នៃ​ទំព័រ​ និង​ផ្នែក​រង​ទាំង​អស់​របស់​វា​ ។

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
km: ម៉ូឌុល​សៀវ​ភៅ​ផ្តល់​នូវ​មធ្យោបាយ​រៀប​ចំ​សម្រង់​នៃ​ទំព័រ​មាតិកា​ដែល​ទាក់​ទង​គ្នា ដែល​ត្រូវ​បាន​ស្គាល់​ជា​រួម​ថាជា​​សៀវ​ភៅ ។  ពេល​បាន​មើល​ មាតិកា​នេះ​នឹង​​បង្ហាញតំណ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិទៅ​ទំព័រ​សៀវ​ភៅ​ដែល​នៅ​ជាប់​គ្នា​ ដោយ​ផ្តល់​នូវ​ប្រព័ន្ធ​រុក​រក​សាមញ្ញ​សម្រាប់​បង្កើត​ និង​មើល​មាតិកា​ដែល​រៀប​ចំ​ជា​រចនាសម្ព័ន្ធ​ឡើង​វិញ ។

en: Create new books
km: បង្កើត​សៀវ​ភៅ​ថ្មី

en: View printer-friendly books
km: មើល​សៀវ​ភៅ​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្តាញ​សម្រាប់​បោះ​ពុម្ព

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
km: មើល​ទំព័រ​សៀវ​ភៅ​ និង​ទំព័រ​រង​ទាំង​អស់​របស់​វា នៅ​ពេល​ដែល​ឯកសារ​តែ​មួយបន្ថយ​ការ​បោះ​ពុម្ព ។ អា​ច​មាន​សមត្ថភាព​ខ្ពស់ ។

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​បង្កើត​ និង​រៀប​ចំ​មាតិកា​ដែល​ទាក់​ទង​នៅ​ក្នុង​គ្រោង ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
