Livre (1.0.6) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Book
ps: کتاب

en: View
ps: ليد

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: Add child page
ps: بچی پاڼه زیاتول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Books
ps: کتابونه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند

en: New book
ps: نوی کتاب

en: Book ID
ps: کتاب پېژند
