Livre (1.0.7) - en to bs translation catalogue (63 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bs: Stranice na određenom nivou su prvo poredane po težini i onda po naslovu.

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Book
bs: Knjiga

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Outline
bs: Bilješke

en: View
bs: Pregled

en: Node
bs: Nod

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Add child page
bs: Dodaj podstranicu

en: Printer-friendly version
bs: Verzija za printanje

en: Remove from outline
bs: Ukloni iz bilješki

en: Unknown export format.
bs: Nepoznat format za izvoz.

en: Page
bs: Strana

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Up
bs: Gore

en: Books
bs: Knjige

en: Book navigation
bs: Navigacije knjige

en: Top level book
bs: Najgornja knjiga

en: Change book (update list of parents)
bs: Izmjeni knjigu (osvježi listu roditelja)

en: Manage your site's book outlines.
bs: Uredi bilješke knjiga.

en: Book navigation block display
bs: Prikaz bloka navigacije knjige

en: Add to book outline
bs: Dodaj u biješke knjige

en: Book outline
bs: Zabilješke knjige

en: This will be the top-level page in this book.
bs: Ovo će biti stranica sa najvećim nivoom u knjizi.

en: Your page will be a part of the selected book.
bs: Vaša stranica će biti dio odabrane knjige.

en: The book the node is in.
bs: Knjiga u kojoj je nod

en: The weight of the book page.
bs: Težina stranice knjige

en: The parent book node.
bs: Nod roditeljske knjige

en: Save book pages
bs: Sačuvaj stranice knjige

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
bs: Ova knjiga je izmijenjena od strane drugog korisnika, promjene ne mogu biti sačuvane.

en: Title changed from %original to %current.
bs: Naslov promijenjen sa %original na %current.

en: Updated book %title.
bs: Knjiga %title je osvježena.

en: book: updated %title.
bs: knjiga: osvježen %title.

en: Update book outline
bs: Osvježi obilježavanje knjige

en: Remove from book outline
bs: Izbaci iz bilješki knjige

en: No changes were made
bs: Promjene nisu sačuvane

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
bs: Članak je dodan u odabranu knjigu. Sada ga možete poziciionirati u odnosu na ostale stranice.

en: The book outline has been updated.
bs: Bilješke knjige su osvježene.

en: There was an error adding the post to the book.
bs: Došlo je do greške prilikom dodavanja članka u knjigu.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
bs: %title ima pridružene podstranice, koje će automatski biti relocirane da bi očuvale svoju vezu sa knjigom. Da bi ponovo kreirali hijerarhiju, kakva bi je bila prije uklanjanja ove stranice, %title može biti ponovo dodat koristeći Bilješke tab i svaka od ranijih podstranica će morati biti relocirana ručno.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
bs: %title može biti dodat u hijerarhiju ponovo koristeći Bilješke tab.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
bs: Jeste li sigurni da želite ukloniti %title iz hijerarhije knjige?

en: The post has been removed from the book.
bs: Članak je uklonjen iz knjige.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
bs: Prikaži verziju za printanje ove knjige i pripadajuće podstranice.

en: Show block on all pages
bs: Prikaži blok na svim stranicama

en: Show block only on book pages
bs: Prikaži blok samo na stranicama knjige

en: This is the top-level page in this book.
bs: Ova stranica je najveći nivo u ovoj knjizi.

en: No book selected.
bs: Nijedna knjiga nije odabrana.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
bs: %title je dio bilješki knjige i ima pridružene podstranice. Ukoliko nastavite sa brisanjem, podstranice će biti automatski relocirane.

en: Re-order book pages and change titles
bs: Preuredi stranice knjige i promjeni naslove
