Livre (1.0.7) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: View
gu: જુઓ

en: Node
gu: નોડ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Up
gu: ઉપર

en: Books
gu: પુસ્તકો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Save book pages
gu: પૂસ્તકનાં પૃષ્ઠો સાચવો

en: No book selected.
gu: કોઈ પુસ્તક પસંદ થયેલ નથી.

en: Create new books
gu: નવા પુસ્તકો બનાવો

en: No book content available.
gu: કોઈ પુસ્તક સામગ્રી ઉપલબ્ધ નથી.
