Livre (1.0.7) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Books
se: Girjjit

en: About
se: Birra
