Livre (1.0.7) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Book
ug: كىتاپ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Books
ug: كىتاپلار

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Not in book
ug: كىتاپتىن تاپالمىدى

en: New book
ug: يېڭى كىتاپ

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
ug: كىتاپ باشقىلار تەرىپىدىن ئۆزگەرتىلگەچكە، بۇ قېتىمقى ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.

en: Show block only on book pages
ug: تارماق رايوننى پەقەت كىتاپ بېتىدە كۆرسىتىش

en: Re-order book pages and change titles
ug: كىتاپ بېتىنى قايتا رەتلەش ۋە ماۋزۇنى ئۆزگەرتىش

en: Printing books
ug: كىتاپنى بسىپ چىقىرىش

en: Create new books
ug: يېڭى كىتاپ يېزىش

en: View printer-friendly books
ug: كىتاپنى باسما ھالەتتە كۆرۈش

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
ug: كىتاپنىڭ بارلىق بەتلىرىنى بىر ھۆججەت ھالىتىدە كۆرۈش، مەشغۇلاتقا كۆپ ۋاقىت كېتىدۇ.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
ug: ئەزالار مۇناسىۋتلىك مەزمۇنلارنى تىزىس فورماتىدا قۇرالايدۇ ۋە رەتلىيەلەيدۇ.
