Livre (1.0.8) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ku: پەڕەکان لە ئاستێکی دیاریکراودا بەپێی سەنگ ئنجا ناونیشان ڕیزدەکرێن.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Node
ku: گرێ

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Remove from outline
ku: سڕینەوە لە چوارچێوە

en: Unknown export format.
ku: فۆرماتێکی هەناردنی نەناسراو.

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Books
ku: پەڕتووکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: About
ku: دەربارە

en: Change book (update list of parents)
ku: پەڕتووک بگۆڕە (لیستی باوان تازەبکەوە)

en: Manage your site's book outlines.
ku: ڕێکخستنی چوارچێوەکانی پەڕتووکەکانی ماڵپەڕەکەت.

en: Book navigation block display
ku: پیشاندانی بلۆکی ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Add to book outline
ku: زیادکردن بۆ چوارچێوەی پەڕتووک

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Collaboration
ku: ئالیکاری

en: Not in book
ku: لە پەڕتووکدا نییە

en: Your page will be a part of the selected book.
ku: په‌ڕه‌که‌ت ده‌بێته‌ بەشێک له‌ پەڕتووکی هەڵبژاردراو.

en: Save book pages
ku: پەڕەکانی کتێب پاشەکەوت بکە

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
ku: ئه‌م پەڕتووکە له‌ لایه‌ن به‌کارهێنه‌رێکی تر ده‌ستکاری کراوه‌ ،گۆڕانکارییەکانی تۆ پاشەکەوت ناکران.

en: Title changed from %original to %current.
ku: ناونیشان لە %original گۆڕا بۆ %current.

en: Updated book %title.
ku: پەڕتووکی %title تازەکرایەوە.

en: book: updated %title.
ku: پەڕتووک: %title تازاکرایەوە.

en: Update book outline
ku: نوێکردنەوەی چوارچێوەی پەڕتووک

en: Remove from book outline
ku: سڕێنەوە لە چوارچێوەی پەڕتووک

en: No changes were made
ku: هیچ گۆڕانکارییه‌ک نه‌کراوه‌

en: The book outline has been updated.
ku: چوارچێوەی پەڕتووک نوێکرایەوە.

en: The post has been removed from the book.
ku: په‌یامی پەڕتووک سڕایەوە.

en: Show block on all pages
ku: بلۆک لە هەموو پەڕەکان پیشان بدە.

en: Show block only on book pages
ku: بلۆک تەنها لە پەڕەکانی پەڕتووک پیشان بدە.

en: No book selected.
ku: هیچ کتێبێک هەڵنەبژاردراوە.

en: No books available.
ku: هیچ پەڕتووکێک نییە.

en: Administer book outlines
ku: بەڕێوەبردنی چوارچێوەکانی پەڕتووک

en: Adding and managing book content
ku: زیادکردن و بەڕێوەبردنی ناوەڕۆکی پەڕتووک

en: Printing books
ku: چاپکردنی کتێبەکان

en: Create new books
ku: درووستکردنی پەڕتووکێکی نوێ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
