Livre (1.0.8) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: About
my: အကြောင်း
