/llms.txt (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել
