/llms.txt (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Weight
mr: मुल्य

en: View
mr: बघा
