/llms.txt (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Weight
nl: Gewicht

en: View
nl: Weergeven

en: Configure
nl: Instellen

en: The weight of this term in relation to other terms.
nl: Het gewicht van deze term in relatie tot andere termen.
