/llms.txt (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Weight
oc: Pes

en: View
oc: Veire

en: Configure
oc: Configurar
